Pracuj dla światowego lidera w produkcji wełny mineralnej

Miejsce pracy: Bohumín (Czechy)

Pracuj dla wiodącego producenta innowacyjnych produktów z wełny skalnej. Staniesz się częścią międzynarodowego zespołu ludzi pełnych pasji do działania w trosce, by polepszyć stan środowiska i jakość życia milionów ludzi na całym świecie.

Podstawowymi zadaniami na tym stanowisku są:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola stanu technicznego
  • wstępna kontrola jakości
  • identyfikacja wad i braków produktu
  • praca w zespole nad usprawnianiem operacji
Od kandydata oczekujemy odpowiedzialności i chęci pracy w systemie zmianowym w godzinach od 6:00 do 18:00 na rannej zmianie i od 18:00 do 6:00 na zmianie nocnej.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 3.500 zł netto (21.000 Kč)
  • możliwe nadgodziny płacone ekstra
  • 25 dni urlopu
  • dofinansowanie posiłków
  • dobra lokalizacja – łatwy dostęp
Więcej informacji chętnie udzielimy telefonicznie: ☎️+420 722 901 275 i podczas osobistego spotkania.

lokalizacja